Mutai CMTB1-63 3P MCB miniatűr áramkör-megszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 kismegszakító megvédi a készüléket a rövidzárlattól és a túlterheléstől, valamint ritka energiaátvitelre és -átalakításra is használható. A kismegszakító fejlett szerkezettel, megbízható teljesítménnyel, nagy megszakítóképességgel és elegáns megjelenéssel rendelkezik. A ház és az alkatrészek ütésálló és erős lángálló anyagokból készültek.
| Termék neve | MCB miniatűr áramkör-megszakító |
| Modellszám | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Bizonyítvány | CE |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 3P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 400/415V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | CD |
| Szín | Fehér + piros |
| Szolgáltatás | OEM és ODM |
Görbe
lengyelek
Előny
1. Kis és kompakt méretének köszönhetően könnyen telepíthető
2. Rövidáramú, túlterheléses és nagy megszakítóképességű
3. megbízható védelmet nyújthatnak az elektromos hibák ellen, és a nemzetközi biztonsági szabványoknak való megfelelés érdekében tesztelték őket.
Alkalmazás
Az MCB termékeket széles körben használják épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Mások
Csomagolás
4 db belső dobozonként, 60 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika, Oroszország piaca.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













