Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb kismegszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 kismegszakító védelmet nyújt rövidzárlatok és túlterhelések ellen, valamint ritka villamosenergia-rendszer-átkapcsolásokhoz és átalakításokhoz is használható. A kismegszakító fejlett szerkezeti kialakítással, megbízható teljesítménnyel, nagy megszakítóképességgel és elegáns megjelenéssel rendelkezik. Háza és alkatrészei nagy ütésállóságú és lángálló anyagokból készültek.
A kismegszakító (MCB) megfelel az IEC/EN60898-1 szabványnak, és 230V/240V/400V/415V feszültségű 50/60 Hz-es váltakozó áramú rendszerekben használható. Maximális névleges árama 63 A, és olyan alkalmazásokhoz alkalmas, amelyek ennél a határértéknél alacsonyabb áramot igényelnek.
| Termék neve | kismegszakító |
| Modellszám | CMTB1-63 2P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Bizonyítvány | CE |
| Névleges áram (A) | 1A-63A |
| lengyelek | 2P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 400/415V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | C |
| Szín | Fehér |
| Szolgáltatás | OEM és ODM |
Görbe
lengyelek
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlati áram ellen
2. Áramkörök védelme túlterhelési áram ellen
3. Szép kialakítás és könnyen telepíthető
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítók professzionálisak és széles körben használatosak épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Mások
Csomagolás
6 db belső dobozonként, 120 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
Fő piacaink olyan régiókban találhatók, mint a Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika, Oroszország...stb.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













