MUTAI CMTB1-63H 1P mini kismegszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 miniatűr megszakító megvédi a készüléket a rövidzárlattól és a túlterheléstől, valamint ritka energiaátviteli és -átalakítási rendszerként is használható. A megszakító fejlett szerkezettel, megbízható teljesítménnyel, nagy megszakítóképességgel és elegáns megjelenéssel rendelkezik. A ház és az alkatrészek ütésálló és erős lángálló anyagból készültek.
A kismegszakítók egy-, két- és hárompólusú konfigurációban kaphatók, amelyek mindegyike különálló áramkör védelmére képes.
| Termék neve | MCB miniatűr áramkör-megszakító |
| Modellszám | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Bizonyítvány | CE |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 1P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | CD |
| Szín | Fehér + szürke |
| Szolgáltatás | OEM és ODM |
lengyelek
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítók professzionálisak és széles körben használatosak épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Előny
1. Rövidzárlati áram és túlterhelési áram védelme
2. Nagy megszakítóképesség és gyors kioldás
3. Kompakt méret: Az MCB-ket úgy tervezték, hogy kicsik és kompaktak legyenek, így könnyen telepíthetők és beilleszthetők az elektromos panelekbe és elosztótáblákba.
Mások
Csomagolás
12 db belső dobozonként, 240 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Kérdések és válaszok
A termékek ISO 9001 és ISO 14001 irányítási rendszer tanúsítványokkal rendelkeznek, a CCC, CE és CB nemzetközi tanúsítványok pedig tanúsítvánnyal rendelkeznek.
Fő piac
Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika, Oroszország...stb.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












