CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A kismegszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 kismegszakító rövidzárlat- és túlterhelésvédelmi funkcióval rendelkezik, valamint ritka energiaátviteli és -átalakítási rendszerekre is használható. A kismegszakító fejlett szerkezettel, megbízható teljesítménnyel, nagy megszakítóképességgel és elegáns megjelenéssel rendelkezik. A ház és az alkatrészek ütésálló és erős lángálló anyagból készültek.
| Termék neve | kismegszakító |
| Modellszám | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Bizonyítvány | CE |
| Névleges áram (A) | 1-63A |
| lengyelek | 1P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | C vagy D típusú |
| Szín | Fehér |
| Szolgáltatás | OEM és ODM |
Görbe
lengyelek
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlati áram ellen
2. Áramkörök védelme túlterhelési áram ellen
3. Szép kialakítás és könnyen telepíthető
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítókat széles körben használják épületekben, lakóházakban, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben stb.
Mások
Csomagolás
12 db belső dobozonként, 240 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika, Oroszország piaca... stb.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













