Mutai CMTB1-63 4P C görbe Mcb miniatűr áramkör-megszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 kismegszakító védelmet nyújt rövidzárlatok és túlterhelések ellen, valamint ritka villamosenergia-rendszer-átkapcsolásokhoz és átalakításokhoz is használható. Fejlett szerkezeti kialakításának, megbízható teljesítményének, nagy megszakítóképességének és elegáns megjelenésének köszönhetően a kismegszakító kiváló minőségű termék. Háza és alkatrészei erős ütésállóságú és lángálló anyagokból készültek.
| Termék neve | kismegszakító |
| Modellszám | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Bizonyítvány | CE |
| Névleges áram (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 4P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 400/415V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | C |
| Szín | Fehér + piros |
| Szolgáltatás | OEM és ODM |
Görbe
lengyelek
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlati áram ellen
2. Áramkörök védelme túlterhelési áram ellen
3. Szép kialakítás és könnyen telepíthető
Alkalmazás
Az MCB-t széles körben használják épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben stb.
Mások
Csomagolás
3 db belső dobozonként, 60 db külső dobozonként.
Külső doboz mérete: 22*8,2*8 cm
Fő piac
Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika, Oroszország piaca...stb
Kérdések és válaszok
Az MCB-k nemzetközi tanúsítványokkal rendelkeznek, mint például a CCC, CE és CB, és ISO 9001 és ISO 14001 irányítási rendszer tanúsítványokkal is rendelkeznek.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













