MUTAI CMTB1LE-63 4P maradékáram-működtetésű áramkör-megszakító RCBO
Termékadatok
A CMTB1LE-63 maradékáram-védőkapcsoló megvédi az embereket és az áramellátást az áramütéstől, rövidzárlattól és túlterheléstől. Az RCBO-t főként kereskedelmi és lakóépületekben használják,
Megfelel az IEC61009-1 szabványnak.
| Termék neve | Maradékáramú áramkör-megszakító |
| Modellszám | CMTB1LE-63 4P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 4P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 400 V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | C vagy D |
| Névleges maradék üzemi áram (In) | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Görbe
Vázlat és beépítési méret (mm)
Előny
1. Rövidzárlati áram és túlterhelési áram védelme
2. Áramütés elleni védelem: A maradékáram-védőkapcsoló érzékeli és megszakítja a földbe szivárgó áram okozta elektromos hibákat, megakadályozva az áramütést és az áramütést.
3. Gyors válaszidő: Ezek a megszakítók úgy vannak kialakítva, hogy gyorsan, gyakran a másodperc töredéke alatt leoldjanak, amikor elektromos hibát észlelnek.
lengyelek
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítók professzionálisak és széles körben használatosak épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Mások
Csomagolás
1 db belső dobozonként, 20 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
A MUTAI Electric különös hangsúlyt fektet a Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika és Oroszország... stb. piacainak kiszolgálására.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












