MUTAI CMTB1LE-63 3P maradékáram-működtetésű áramkör-megszakító RCBO
Termékadatok
A túláramvédelemmel ellátott maradékáram-védőkapcsoló (RCBO) egy olyan elektromos biztonsági eszköz, amely egyetlen egységben egyesíti a maradékáram-védőkapcsoló (RCD) és a miniatűr megszakító (MCB) funkcióit.
A CMTB1LE-63 maradékáram-védőkapcsoló megvédi az embereket és az áramellátást az áramütéstől, rövidzárlattól és túlterheléstől. Az RCBO-t főként kereskedelmi és lakóépületekben használják. Megfelel az IEC61009-1 szabványnak.
| Termék neve | RCBO maradékáram-működtetésű megszakító |
| Modellszám | CMTB1LE-63 3P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 3P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 400 V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | CD |
| Névleges maradék üzemi áram (In) | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Görbe
Vázlat és beépítési méret (mm)
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlati áram, túlterhelési áram és földzárlat elleni védelemmel
2. Könnyen telepíthető: Az RCBO-k jellemzően kompaktak és könnyen telepíthetők, így ideálisak kis helyeken vagy szűk helyeken való használatra.
lengyelek
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítók professzionálisak és széles körben használatosak épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Mások
Csomagolás
2 db belső dobozonként, 40 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
A MUTAI Electric a Közel-Keletre, Afrikára, Délkelet-Ázsiára, Dél-Amerikára és Oroszország piacára összpontosít.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













