MUTAI CMTB1LE-63 2P maradékáram-működtetésű áramkör-megszakító RCBO
Termékadatok
Az RCBO védelmet nyújt a földelési hibák és túláramok okozta áramütés és tűzveszély ellen. Észleli és megszakítja a földbe szivárgó áramokat, amelyeket általában maradékáramoknak neveznek, és amelyek hibás vezetékezés, sérült szigetelés vagy hibás elektromos berendezések miatt fordulhatnak elő. Ezenkívül védelmet nyújt a túláramok ellen is, amelyeket rövidzárlatok vagy túlterhelt áramkörök okozhatnak.
Az RCBO-kat gyakran használják lakó- és kereskedelmi épületekben, valamint ipari alkalmazásokban. Különösen hasznosak olyan helyzetekben, ahol egyedi áramkörvédelemre van szükség, például konyhákban, fürdőszobákban és más olyan területeken, ahol az elektromos berendezések valószínűleg vízzel érintkeznek.
| Termék neve | RCBO maradékáram-működtetésű megszakító |
| Modellszám | CMTB1LE-63 2P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 2P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 230V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | CD |
| Névleges maradék üzemi áram (In) | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Görbe
Vázlat és beépítési méret (mm)
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlati áram ellen
2. Áramkörök védelme túlterhelési áram ellen
3. Földzárlatvédelem védelme
lengyelek
Alkalmazás
Az MCB-t széles körben használják épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Mások
Csomagolás
3 db belső dobozonként, 60 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
Közel-Kelet, Afrika, Délkelet-Ázsia, Dél-Amerika, Oroszország piaca... stb.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












