MUTAI CMTB1LE-63 1P N maradékáram-működtetésű áramkör-megszakító RCBO
Termékadatok
A CMTB1LE-63 maradékáram-védőkapcsoló megvédi az embereket és az áramellátást az áramütéstől, rövidzárlattól és túlterheléstől. Az RCBO-t főként kereskedelmi és lakóépületekben használják. Megfelel az IEC61009-1 szabványnak.
A CMTB1LE-63 RCBO AC50/60Hz, névleges feszültség 230V/240V/400V/415V és névleges áram 63A-ig alkalmazható.
| Termék neve | RCBO |
| Modellszám | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standard | IEC61009-1 |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 1P+N |
| Névleges feszültség Ue (V) | 230V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | CD |
| Névleges maradék üzemi áram (In) | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Görbe
Vázlat és beépítési méret (mm)
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlat, túlterhelés és földzárlat ellen
2. Könnyű telepítés: A maradékáram-védőkapcsolók bármilyen megszakító panelbe vagy elektromos dobozba beszerelhetők, így könnyen telepíthetők.
3. Érzékenység: Még a talajba szivárgó áram kis mennyiségét is képesek érzékelni
lengyelek
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítók professzionálisak és széles körben használatosak épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Mások
Csomagolás
4 db belső dobozonként, 80 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Fő piac
A MUTAI Electric a Közel-Keletre, Afrikára, Délkelet-Ázsiára, Dél-Amerikára és Oroszország piacára összpontosít.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












