MUTAI CMTB1-63H 3P mini kismegszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 sorozatú kismegszakító rövidzárlat- és túlterhelésvédelem funkcióval rendelkezik. A megszakítók ritka energiaátviteli és -átalakítási rendszerekben használhatók. A kismegszakító megbízható és költséghatékony megoldást kínál az elektromos áramkörök és berendezések védelmére a hibák okozta károsodásokkal szemben, kompakt méretük és könnyű használatuk pedig ideális választássá teszi őket széles körű alkalmazásokhoz.
| Termék neve | Miniatűr áramkör-megszakító |
| Modellszám | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Bizonyítvány | CE |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 3P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 400/415V |
| Névleges frekvencia | AC 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 6000A |
| Névleges lökőfeszültség-állóság Uimp | 4000 V |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+40℃ |
| Azonnali felszabadulás típusa | CD |
| Szín | Fehér + piros |
| Szolgáltatás | OEM és ODM |
lengyelek
Alkalmazás
Az MCB miniatűr megszakítók professzionálisak és széles körben használatosak épületekben, lakóépületekben, ipari alkalmazásokban, villamosenergia-átvitelben.
Előny
1. Kompakt méret: Az MCB-k viszonylag kis méretűek a hagyományos megszakítókhoz képest, így ideálisak zárt térben való használatra.
2. Áramkörök védelme rövidzárlati áram és túlterhelési áram ellen
3. Nagy megszakítóképesség: A kismegszakítók képesek megszakítani a nagy zárlati áramokat, megvédve az áramkört és a csatlakoztatott berendezéseket a károsodástól.
4. Hő- és mágneses védelem: Az MCB-k hő- és mágneses védelem kombinációját alkalmazzák a megbízható és gyors kapcsolás biztosítására túlterhelés, rövidzárlat vagy földelési hiba esetén.
Mások
Csomagolás
4 db belső dobozonként, 80 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Kérdések és válaszok
A termékek ISO 9001 és ISO 14001 irányítási rendszer tanúsítványokkal rendelkeznek, a CCC, CE és CB nemzetközi tanúsítványok pedig tanúsítvánnyal rendelkeznek.
Fő piac
A terméket a Közel-Keletről, Afrikából, Délkelet-Ázsiából, Dél-Amerikából és Oroszországból érkező ügyfelek fogadják.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













