CMTB1-63DC 4P DC napelemes MCB miniatűr áramkör-megszakító
Termékadatok
A CMTB1-63 DC MCB miniatűr áramkör-megszakító megvédi az elektromos készülékeket és egyéb terhelésellátó berendezéseket a túlterheléstől és a rövidzárlattól, valamint biztosítja az áramkör biztonságát. A legtöbb DC MCB egyenáramú rendszereket használ, mint például az új energiaforrások, a napelemes rendszerek stb. Az DC MCB feszültségállapotai általában 12V-1000V DC között vannak, a névleges áram pedig akár 63A is lehet.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Névleges áram (A) | 1A - 63A |
| lengyelek | 4P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 1000 V |
| Névleges frekvencia | 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 6000A |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+70℃ |
| Görbe típusa | C |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Magasság | ≤ 2000 m |
| Maximális kábelezési kapacitás | 25 m² |
| Telepítés | 35 mm-es DIN sín |
| Bejövő vonal típusa | Felső |
Előny
1. Áramkörök védelme rövidzárlati áram ellen
2. Áramkörök védelme túlterhelési áram ellen
3. Nagy szakítószilárdság
4. Szép kialakítás és könnyen telepíthető
lengyelek
Alkalmazás
Az egyenáramú MCB miniatűr áramkör-megszakítókat (MCB) széles körben használják bizonyos egyenáramú rendszerekben, például új energiában, napelemes fotovoltaikus rendszerekben stb.
Mások
Csomagolás
3 db belső dobozonként, 60 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Kérdések és válaszok
A termékek ISO 9001 és ISO 14001 irányítási rendszer tanúsítványokkal rendelkeznek, a CCC, CE és CB nemzetközi tanúsítványok pedig tanúsítvánnyal rendelkeznek.
Fő piac
A MUTAI Electric a Közel-Keletre, Afrikára, Délkelet-Ázsiára, Dél-Amerikára és Oroszország piacára összpontosít.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








