CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB miniatűr áramkör-megszakító napelemes rendszerekhez
Termékadatok
A CMTB1-63 DC MCB miniatűr áramkör-megszakítók feladata az elektromos készülékek és egyéb terhelésellátó berendezések védelme a túlterhelés és a rövidzárlat ellen, valamint az áramkör biztonságának megőrzése. A legtöbb DC MCB egyenáramú rendszereket használ, mint például az új energiaforrások, a napelemes rendszerek stb. Az DC MCB feszültségállapotai általában 12V-1000V DC között vannak, a névleges áram pedig akár 63A is lehet.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Névleges áram (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| lengyelek | 1P |
| Névleges feszültség Ue (V) | 250 V |
| Névleges frekvencia | 50/60Hz |
| Névleges rövidzárlati kapacitás Icn | 6000A |
| Környezeti hőmérséklet | -20℃~+70℃ |
| Görbe típusa | C |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Magasság | ≤ 2000 m |
| Maximális kábelezési kapacitás | 25 m² |
| Telepítés | 35 mm-es DIN sín |
| Bejövő vonal típusa | Felső |
Előny
1. Védje a készüléket a rövidzárlati áramtól és a túlterhelési áramtól.
2. Kompakt méret: Az egyenáramú kismegszakítók kompakt és helytakarékos kialakításúak, így ideálisak kis elektromos panelekben és berendezésekben való használatra.
3. Könnyű telepítés: Az egyenáramú kismegszakítók könnyen telepíthetők, és DIN sínre vagy közvetlenül egy panelre szerelhetők.
lengyelek
Alkalmazás
Az egyenáramú MCB miniatűr áramkör-megszakítót széles körben használják néhány egyenáramú rendszerben, például új energiában, napelemes fotovoltaikus rendszerekben stb.
Mások
Csomagolás
12 db belső dobozonként, 240 db külső dobozonként.
Külső doboz méretei: 41*21,5*41,5 cm
Kérdések és válaszok
ISO 9001 és ISO 14001 irányítási rendszer tanúsítványokkal rendelkezik, termékei pedig nemzetközi CCC, CE és CB tanúsítványokkal rendelkeznek.
Fő piac
A MUTAI Electric a Közel-Keletre, Afrikára, Délkelet-Ázsiára, Dél-Amerikára és Oroszország piacára összpontosít.
Miért válasszon minket?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









